ARAMA
Şefaatli Belediyesi

Yozgat Milli Eğitim İl Değerle...

Geri

Yozgat Milli Eğitim İl Değerlendirme Toplantısını Şefaatli İlçesinde Yaptı

1 Ocak 2022

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş başkanlığında ilçe milli eğitim müdürleri aylık değerlendirme toplantısı yapıldı. 

Şefaatli ilçemiz Aile Yaşam Merkezinde düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim MüdürüSaim Kuş, Maarif Müfettişleri Başkanı Muzaffer Yaşar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Danyal Kocabeyoğlu, ilçe milli eğitim müdürleri, müdür yardımcıları ve şube müdürleri katıldı. 

Toplantı öncesi Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş ve beraberindekiler İlçe KaymakamıÇağlayan Aydın ve Belediye Başkanı Zeki Bozkurt'u makamında ziyaret etti. 

Daha sonra İsmail Yeşilyurt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, okulu gezerek bir süre öğrenci ve öğretmenler ile sohbet etti. 

Okul ziyaretinin ardından toplantıya geçilerek gündemdeki konular görüşüldü. İl Milli Eğitim Müdürü Kuş'un yaptığı genel bir değerlendirmeden sonra, sınavların yoğun olduğu bir döneme geçildiğini, devamsızlıkların takibini sosyal ve kültürel etkinliklerin aktif bir şekilde geçirilmesini istedi. Daha önceden tespit edilmesini istediği okul onarımlarının ve ihtiyaçları hakkında yapılması gereken kararlar alındı. Ardından doğalgazı olmayan okullar hakkında gerekli çalışmaların yapılmasını isteyerek toplantı öğretmen ihtiyacı ve taşımalıların planlanması konuları görüşülerek karara bağlandı. -